Warunki współpracy

1

Podpisanie umowy współpracy (partnerskiej) z głównym dystrybutorem i właścicielem marki PODOSYSTEM.PL– firmą OsteoMedical Piotr Kostrzębski.

2

Odbycie darmowego szkolenia z zakresu obsługi materiału, jego uzbrajania i biomechaniki (w cenie pakietu startowego). Odbycie darmowego szkolenia z zakresu obsługi materiału, jego uzbrajania i

3

Zakup pakietu startowego, który jest pełną półką stockową w skład, którego wchodzi 10 par wkładek i niezbędne narzędzia do ich montażu w kwocie 1080 zł brutto.

4

Właściciel/dystrybutor oznajmia, że nie ma podczas trwania całej umowy współpracy progów zakupowych: minimów i maximów zamówień.

Sposób zamówienia

Zamówienia należy składać poprzez adres e-mail: pkostrzebski.fizjoterapia@gmail.com lub poprzez formularz kontaktu podając rozmiar i ilość potrzebnych wkładek oraz dodatków.

Zapraszamy do współpracy!

Ceny wkładek dla Partnera

  • Partner dostaje cennik wkładek oraz dodatków z rozdzieleniem kwoty na kwotę netto oraz brutto.
  • Wkładki PODOSYSTEM.PL są zarejestrowane jako produkt medyczny z racji czego stawka obowiązująca podatku VAT wynoski 8% (materiały i wyroby medyczne).
  • O ewentualnych zmianach cennika Partner będzie informowany drogą elektroniczną.

Płatności

Płatności dokonywane są w formie gotówkowej (podczas szkolenia wprowadzającego i zakupu pakietu startowego) oraz w formie przelewu na nr konta: 22 1140 2004 0000 3402 7429 8893 (mBank) podczas zamawiania kolejnych par wkładek.

Dostawa

Dostawa od momentu zamówienia realizowana jest niezwłocznie i dostarczana do Partnera kurierem lub przy pomocy Paczkomatu InPost.